Winter JazzFest Trnava 2023

 
VIII. ročník medzinárodného jazzového festivalu Winter JazzFest Trnava opäť raz prinesie večer plný nezabudnuteľných hudobných zážitkov.
Prvotriedni domáci aj zahraniční umelci predvedú svoje majstrovstvo v poslednú februárovú sobotu v KC malý Berlín v Trnave.
 
Máte sa na čo tešiť!
 
Program:
 
– Hippz (SK)
 
– Bugala-Balzar-Valihora ft. Lash&Grey (SK, CZ)
 
– Antonio Farao Trio (IT, SRB)
 
 
Podujatie: Winter JazzFest Trnava 2023
Dátum a čas: 25. 2. 2023, 19.00h
Miesto: KC Malý Berlín
Adresa: Štefánikova 4, 91701 Trnava
Vstupné: 20€ / 25€

 

Winter JazzFest Trnava 2021—  Winter JazzFest Trnava prichádza k vám domov!

  • Udalosť: LIVE Stream: Winter JazzFest Trnava 2021 Online
  • Web:  www.facebook.com/malyberlin, www.facebook.com/winterjazzfesttrnava
  • tum a čas: 28. 2. 2021, 19.00h
  • Bemykey Music, Trnavská hudobná spoločnosť a KC Malý Berlín uvedie formou živého online prenosu VI. ročník zimného jednodňového jazzového festivalu
  •  Winter JazzFest Trnava.

 

 

            Trnava, 18. 2. 2021 – Vďaka svojmu každoročnému skorému dátumu stihol vlani Winter JazzFest Trnava, ako jeden z mála festivalov na Slovensku, privítať návštevníkov vo vypredanom a do posledného miesta zaplnenom KC Malý Berlín. V súčasnosti je žiaľ takýto jav nereálny.

            Organizátori festivalu však nechceli prerušiť kontinuitu a rozhodli sa pokračovať v tradícii tohto krásneho podujatia. Poslednú februárovú nedeľu prinesú divákom kúsok jazzu priamo do ich príbytkov. A to nie hocijakého. Ponúknu koncert špičky domácej hudobnej scény. Z kvinteta interpretov každý prezentuje spomienku na vybranú edíciu doterajšieho Winter JazzFestu Trnava, v ktorej účinkoval. Bubeník svetového formátu Martin Valihora (I. ročník 2016), uznávaný gitarista Michal Bugala (II. ročník 2017), popredný klavírista Eugen Vizváry (III. ročník 2018), basgitarová legenda Juraj Griglák (IV. ročník 2019) a “rising star” a objav súčasného jazzu, mladá speváčka Kristína Mihaľová (V. ročník 2020). Koncert bude sprevádzaný spontánnymi spoločnými rozhovormi účinkujúcich muzikantov.

            Živý online prenos bude vysielaný na FB stránkach KC Malý Berlín a Winter JazzFestu Trnava (www.facebook.com/malyberlin a www.facebook.com/winterjazzfesttrnava) a bude pre všetkých divákov dostupný bezplatne, s možnosťou dobrovoľného príspevku.

Winter JazzFest Trnava je realizovaný s finančnou podporou Fondu na podporu umenia a Mesta Trnava.

 

Winter JazzFest Trnava 2020

 

Winter JazzFest Trnava 2019

Winter JazzFest Trnava 2018

 

Winter JazzFest 2017